У  Львові вчителька до крові віддухопелила поліцейських

У Львові вчителька до крові віддухопелила поліцейських

фото прес-служби патрульної поліції Львова

У Львові в приміщенні Галицького районного відділення міліції жінка, яка прийшла із заявою про крадіжку телефону, напала на співробітників правоохоронних органів.

Про це повідомляє  прес-служба патрульної поліції Львова.

Львів'янка прийшла у відділення о 22.00 15 жовтня, щоб написати заяву про крадіжку. Після цього, почала вимагати від співробітників поліції відвезти її додому, бо у неї, мовляв, в кишені залишилось 7 гривень, за які вона не зможе доїхати додому на Топольну. 

О 3-й годині ночі до міліцейського відділення приїхали у справах поліцейські, які й почули крики. Жінка, яка все ще була там, поводилася агресивно, наголошувала, що вона викладач. Побачивши поліцейських, вимагала і від них відвезти її додому. А далі від слів перейшла до дій – одному з патрульних подряпала обличчя. Через  неприйнятну поведінку громадянки - правоохоронці були змушені одягти на неї наручники. Але й це не зупинило агресивно налаштованої мешканки Львова, навіть в кайданках вона зуміла   вдарити головою в обличчя іншого патрульного, розбивши йому губу.

Поліцейські викликали "швидку", для того, щоб жінку забрали до психіатричної лікарні. Є інформація, що вона працює викладачем фізичної культури - її фото розміщено на сайті одного з коледжів міста. У навчальному закладі цю інформацію спростували.

фото прес-служби патрульної поліції Львова

Львів у новинах:

На вихідних в центрі Львова перекриватимуть рух

У Львові псевдоекстрасенс розводила чоловіків на тисячі гривень

Львів'ян очікує сильний вітер: якою буде погода на вихідні