Форум "Lviv Smart City Day" у Львові: що буде цікавого

Фото взято з сайту smagin.com.ua

Фото взято з сайту smagin.com.ua

Події
30 жовтня 2015 09:26

26 листопада у Львові відбудеться Всеукраїнський форум "Lviv Smart City Day", який збере активних містян, представників влади, освіти і технологічних компаній, щоб зробити управління у місті більш ефективним.

Форум організовує Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS), спільно з "Креативним кварталом".

·               Коли у Львові запровадять систему комфортного міського транспорту та розумного паркування?

·               Як зменшити свій величезний чек за електроенергію вдвічі вже цієї осені?  

·               Що таке безпека даних?

·               Якою може бути інноваційна освіта для дітей і дорослих?

·               Яким чином впроваджуватиметься міське електронне урядування?

Відповіді на ці та інші актуальні питання охочі зможуть почути на панельних дискусіях Форуму, учасниками яких стануть громадські активісти, працівники міської ради, представники бізнесу і ті, чия діяльність впливає на впровадження Smart City у Львові.

Форум "Lviv Smart City Day" у Львові: що буде цікавого фото

"Насамперед, нам цікаві прості і фундаментальні рішення: як зробити життя мешканців міста кращим, об'єднавши традиційні методи міського управління з інноваціями, і не лише в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), – коментує Ілля Кенігштейн, один із ініціаторів “Lviv Smart City Day”, засновник та СЕО “Креативного кварталу”. – У нашому розумінні Smart City – це не "цифровий цвинтар", а місто, в якому інвестиції скеровують, перш за все, у людський і соціальний капітал, а потім вже в ЖКГ, транспорт та ІКТ".

За словами Іллі Кенігштейна, розумне місто – це система, яка інтегрує розумну економіку, розумне управління, розумну мобільність, розумне середовище і розумних людей в рамки єдиного міського простору. "Якщо оцінювати Львів за рівнем активної участі громадян у розвитку власного міста, то його вже можна назвати smart. Тут живе багато активних і небайдужих людей. Залишається додати до цього лише трохи технологій, про що ми і поговоримо на Форумі", – додає Ілля Кенігштейн.

На Форумі працюватиме шість панелей: Safe City, Smart Mobility, Smart Education, Smart Energy, E-Health, Creative Hubs.

"Новий підхід до управління містом та вирішення проблем має на меті спростити життя мешканців і заощадити місту чимало коштів, – наголошує Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ, співорганізатор Форуму. – Система Smart City функціонує у багатьох містах світу: у Дубліні, Нью-Йорку, Барселоні, Пекіні та ін., і кожне має власну модель того, як ця система працює. Львів також має усі шанси прогресувати у напрямку розумного міста. І ще одним кроком у цьому русі стане Всеукраїнський форум “Lviv Smart City Day”".

За результатами Форуму, організатори підготують action-list для Львівської міської ради з усіма рекомендаціями та напрацюваннями щодо покращення системи Smart City у місті.

Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Хуторівка, 35а.

Час проведення: 26 листопада 2015 року.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації та підтвердження вашої участі зі сторони організаторів. Для реєстрації заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Контактні особи/ координатори проекту:

Михайло Думанський, [email protected], +38 (098) 350 3556

Олена Бриляк, [email protected], +38 (063) 755 8280.

Довідка

Smart City – це підхід для широкого розуміння нової галузі  Urban Systems (міські системи), яка використовує реальні дані, щоб допомогти містам покращити якість життя своїх мешканців.  Новий підхід до функціонування міста Smart City вже застосовують по всьому світу, зокрема, в таких містах, як Дублін, Лондон, Манчестер, Барселона, Ніцца, Нью-Йорк, Міннеаполіс, Чикаго, Сан-Франциско, Гуадаладжара, Ріо-де-Жанейро, Сантьяго, Пекін, Шанхай, Токіо, Крайстчерч, Таунсвіль і Перт. Ці міста розуміють, що за допомогою використання та аналізу реальних даних, вони можуть робити більше з меншими затратами і покращувати різні аспекти функціонування міста, наприклад, управління дорожнім рухом, економічний розвиток, туризм, викиди в атмосферу, енергетика, обробка стічних вод, очищення води та оновлення інфраструктури тощо.

Короткий опис тематики панелей:

Safe City

Метою панелі є обговорення актуальних питань безпеки міста, зокрема безпеки даних, зменшення рівня злочинності та попередження правопорушень, впровадження інновацій у роботі правоохоронних органів, створення ситуаційного центру (emergency center) тощо.

Smart Mobility

На панелі обговорять питання мобільності у місті: розумної системи розкладів руху міського транспорту, запровадження електронного квитка, комфортного транспорту, розвиток "веломіста", вирішення проблеми з паркуванням тощо.

Smart Education

Smart Education – це інноваційні підходи до освіти, впровадження нових методологічних і технологічних рішень у школах Львова, концепції lifelong learning та інклюзивної освіти.

Smart Energy

Енергоефективність – один з ключових напрямків Smart City. Панель включатиме питання ефективного використання електроенергії містом, застосування альтернативних джерел відновлюваної енергії, обговорення державної програми з енергоефективності тощо.

E-Health

На панелі E-Health ми розглянемо питання новітніх досягнень на перетині медицини/охорони здоров’я та інформаційних технологій, зокрема електронні медичні картки, медичні інформаційні системи, мобільна медицина, телемедицина, електронні лікарські рецепти та інше.

Creative Hubs

На цій панелі ми розглянемо питання формування креативного класу у місті, створення креативних просторів та інклюзивної екосистеми, яка сприяє розвитку творчого потенціалу мешканців. 

Львів у новинах:

Завтра у Львові відкриють перші зарядні станції для електромобілів

В нічному клубі Львова сталася бійка за участю поліцейських

У Львові на трьох кільцевих перехрестях планують змінити дорожній рух

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах