Львівський аеропорт досі не приймає літаки

Львівський аеропорт досі не приймає літаки

фото з сайту dt.ua

Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького не приймає літаків через туман. Учора було скасовано 60% рейсів, а сьогодні вранці до Львова не вилетів літак "Турецьких авіаліній" зі Стамбула. Про це свідчить онлайн-табло летовища.

Приземлитись у Львові та вилетіти за місцем призначення не змогли пасажири з Відня, Варшави та Стамбула, і це попри те, що на злітній смузі встановлена спеціальна система (ILS CAT II), яка дозволяє садити літаки при будь-якій погоді.

"Аеропорт "Львів" стабільно працює, але погода вносить свої корективи у польоти. Сьогодні вранці без проблем вилетів пасажирський літак МАУ на Бориспіль та прийняли рейс із Києва, який прямував до Івано-Франківська. У повітрі уже знаходиться літак Люфтганзи з Мюнхена та МАУ із Хургади. Екіпажі прогноз погоди знають. У нас спостерігається затуманення та періодичні відходи туману. Тому рішення про посадку буде приймати виключно командир повітряного судна", – повідомили у прес-службі аеропорту.

Варто нагадати, що 13 жовтня 2015 року о 16:25 год. у Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького стався збій у постачанні електроенергії, спричинений пошкодженням лінії електромережі поза межами підприємства. В результаті цього термінал аеропорту був знеструмлений більше однієї години.

Ця обставина призвела до затримки відправлення рейсу LO764 – авіакомпанії "ЛОТ-Польські Авіалінії".

Окрім того, 12 жовтня 2015 року відбулася затримка рейсу PS34 у напрямку до Києва. Одним з факторів, які призвели до затримки, став технічний збій у роботі машини для антикригової обробки повітряних суден.

Львів у новинах:

Якою буде погода у Львові на вихідні 

У Львові будуть звільняти водіїв, які курять в маршрутках 

Де сьогодні у Львові обмежать рух транспорту