Сьогодні національні дебати між Садовим та Кошулинським: де і коли дивитися

Новина - Події - Сьогодні національні дебати між Садовим та Кошулинським: де і коли дивитися

Новина - Події - Сьогодні національні дебати між Садовим та Кошулинським: де і коли дивитися

Події
06 листопада 2015 17:58

Національна телекомпанія України покаже в прямому ефірі дебати між кандидатами на посаду міських голів перед другим туром голосування. Серед них і дебати між Андрієм Садовим та Русланом Кошулинським, які розпочнуться сьогодні, 6 листопада, о 19.30 год. Модератором дебатних турнірів буде журналіст та телеведучий Сергій Рахманін.

Під час "Національних дебатів" двоє кандидатів на посаду міського голови дискутуватимуть про важливі проблеми своїх міст і відповідатимуть на запитання аудиторії. Поспостерігати за кандидатами на посаду мера Львова можна буде сьогодні, 6 листопада. У прямому ефірі "Національні дебати" транслюватимуться  на телеканалі "UA:Перший", місцевих каналах відповідних областей, а також в ефірі Першого каналу "Українського радіо", починаючи з 19:30 год. Модератором дебатних турнірів буде журналіст та телеведучий Сергій Рахманін.

Дебати між кандидатами Києва відбудуться 11 листопада. 2 листопада відбулися дебати між кандидатами на посаду мера Дніпропетровська, а 4 листопада – Миколаєва. "Національні дебати" між кандидатами на посади міських голів складатимуться з шести раундів.

У раунді "Перша спроба" кандидати ставитимуть питання одне одному. Другий раунд називатиметься "Комунальне господарство", і в ньому учасники відповідатимуть на два запитання від модераторів і ще на два – від аудиторії на знімальному майданчику та у соціальних мережах. За аналогічним принципом проходитиме й третій раунд – "Безпека та розвиток міста". "Освіта, культура та спорт" – тематика четвертого раунду, де так само буде два запитання від модераторів і два – від аудиторії (в залі та в соцмережах).

П’ятий раунд називатиметься "Другий шанс", і в ньому учасники знову отримають змогу поставити запитання одне одному – по два від кожного. Шостий раунд буде коротким – це по 1 хвилині для кожного кандидати на завершальне слово.

На запис ефірів "Національних дебатів" традиційно запрошуватимуть передовсім студентів та викладацький склад університетів, а також планується залучити журналістів та лідерів громадської думки.

Свої запитання глядачі та слухачі дебатів зможуть поставити в соціальних мережах та телефоном. Онлайн-трансляція (з перекладом англійською мовою) відбуватиметься на YouTube – каналі "UA:Першого".

Джерело: Суспільне мовлення

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах