У Львові жінка спровокувала сварку між перехожими та поліцією

У Львові жінка спровокувала сварку між перехожими та поліцією

Справжнісінький скандал розгорівся на вулиці Січових Стрільців 10 листопада. Наряд поліції приїхав забрати автомобіль, який стояв на пішохідному переході. Цьому завадила водій, яка, власне, припаркувалася у невідповідному місці. Вона загородила собою проїзд евакуатору. Про це з місця події повідомляє 032.ua.

На вулиці Січових Стрільців під'їхав евакуатор, аби звільнити пішохідний перехід від автомобіля. Тільки поліцейські взялися за роботу, вибігла водій-порушниця. Жінка, загородивши собою проїзд транспорту, вимагала повернути їй автомобіль.

"Не забирайте автомобіль на штраф-майданчик. Я є його власницею", – гукала жінка.

Поліцейські взялися вивантажувати автомобіль з евакуатора. Це не сподобалося перехожим. Вони не зрозуміли, чому поліцейські пішли на повідку у порушниці. Через це виникла сварка.

"Ми не маємо права у присутності водія забирати автомобіль. Зрозумійте, що вона отримала квитанція про оплату. Зараз ще випишемо штраф вартістю 255 гривень. Жінка понесе відповідне покарання", – пояснив поліцейський пан Андрій.

Однак натовп не зважав на слова поліцейських. Емоції настільки зашкалювали, що старший чоловік штовхнув хлопця у формі. Поліцейський спробував затягти пенсіонера до машини, однак на його захист стали перехожі. Поліція вирішила не карати чоловіка, зробивши йому лише попередження.

У центрі Львова водій-порушниця спричинила скандал між перехожими та поліцією (ФОТО+ВІДЕО) (фото) - фото 1unnamed (1)unnamed (2)unnamed (3)unnamed (4)

Львів у новинах: 

Рух транспорту в центрі Львова чекають радикальні зміни: перелік 

Як ремонтують дорогу Львів- Радехів-Луцьк (фото) 

Цього тижня у Львові влаштують "розумні вихідні": локації, програма