Мер Львова висловив співчуття загиблим у серії терактів в Парижі: куди нести квіти

Мер Львова висловив співчуття загиблим у серії терактів в Парижі: куди нести квіти

Міський голова Львова Андрій Садовий поклав квіти до Консульського агентства Республіки Франція у Львові, що на вул. Чайковського, 20. Також міський голова запалив лампадку, залишив свій відгук у книзі співчуттів. Андрій Садовий висловив співчуття Почесному консулу Данилові Яремі.

Також мер Львова висловив співчуття загиблим у серії терактів в Парижі на своїй сторінці у Фейсбук .

 

Нагадаємо: Внаслідок терактів у Парижі увечері 1З листопада загинули 153 людини

Найбільше загинуло в театрі Bataclan – 112 осіб. За словами журналіста, який був у цій будівлі, терористи стріляли в людей 10-15 хвилин.

Читайте також: Теракти в Парижі. Що потрібно знати

Близько першої години ночі поліція вдалася до штурму концертного залу Bataclan, де терористи утримували близько 100-та заручників.

Терористи, які захопили заручників в Bataclan, підірвали себе за допомогою "поясів шахіда" при наближенні спецназу. За даними прокуратури Парижа, 8 терористів, причетних до терактів у столиці Франції у ніч на 14 листопада, вбиті. Семеро з восьми померлих терористів загинули від спрацювання.

Повідомляється, що місце трагедії відвідали президент, прем’єр та глава МВС Франції, але вони не спілкувалися з журналістами.

Як відомо, під час захоплення зали там відбувався концерт американської рок-рупи  Eagles of Death Metal. Про долю музикантів наразі не повідомляється. Свідки кажуть, що у захопленні брали участь 4-6 терористів, озброєних автоматичною зброєю.

(фото Reuters, EPA)

квіти несуть сюди