У Львові обробили 98% бюлетенів: хто переміг

У Львові обробили 98% бюлетенів: хто переміг

фото з сайту elections.rbc.ua

Голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький опублікував попередні результати виборів міського голови.

"Оголошуємо попередні результати виборів міського голови міста Львова, опрацьовано 98% протоколів", – написав Ігор Сліпецький на своїй сторінці у Facebook.


Щоб збільшити, клацніть на фото

Згідно з цими даними, за Андрія Садового проголосувало 138 246 виборців (61,1%), а за Руслана Кошулинського – 83 565 виборців (36,9%). При цьому 2% бюлетенів визнано недійсними. Явка у другому турі виборів склала 38,9%.

Остаточні результати другого туру міська виборча комісія має намір оприлюднити сьогодні, 16 листопада, ввечері. Як пояснив ZAXID.NET Ігор Сліпецький, ввечері Львівська міська виборча комісія почне приймати від районних комісій протоколи із результатами голосувань. Наразі ж є попередні дані по всіх районах міста, за винятком Рудно та Брюхович.

Нагадаємо, згідно з результатами  екзит-полів, чинний міський голова здобуває у другому турі впевнену перемогу. У штабі Руслана Кошулинського заявили, що визнають результати виборів. Сам же Андрій Садовий закликав  виборців, які голосували за його опонента, до спільної праці на благо міста.

Львів у новинах:

Як проголосували львів'яни за результатами екзит-полу

Стало відомо, скільки людей ходили на вибори на Львівщині

Хто стане мером в найбільших містах України: екзіт-поли