Новим керівником поліції Львова став боєць АТО з освітою психолога

Новим керівником поліції Львова став боєць АТО з освітою психолога

фото: патрульна поліція Львова

У Львові т. в. о. начальника Управління патрульної поліції в місті призначений рядовий поліції Антон Пузиревський. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук прес-служба патрульної поліції Львова.

Пузиревський став т. в. о. начальника Управління патрульної поліції Львова / facebook.com/lvivpolice

Як повідомили УНІАН у прес-службі Патрульної поліції Львова, сьогодні відбулося його офіційне представлення.

"Освіта вища, у 2007 році закінчив Львівський національний університет імені І. Франка. Спеціальність за освітою: психологія. Протягом 6 місяців проходив службу в Збройних силах України (квітень – вересень 2014 року), брав участь в антитерористичній операції на території Донецької і Луганської областей", – повідомляє прес-служба поліції.

Що стосується попереднього керівника патрульної поліції Львова Юрія Зозулі, у прес-службі патрульної поліції Львова повідомили, що він призначений начальником управління Патрульної поліції міста Києва.

36-річний Антон Пузиревський до цього призначення обіймав посаду командира третього батальйону управління патрульної поліції Львова. Уродженець міста Червонограда Львівської області.

Олександра Фацевича, який очолював патрульну службу Києва, 6 листопада призначено заступником голови Національної поліції України - головою патрульної поліції України.

Львів у новинах:

Хто стане новим керівником патрульної поліції Львова

Невідомі підпалили у Львові дільничний пункт міліції 

Вночі у Львові сталася кривава різанина: є жертви