У Львові мають намір збудувати нову тролейбусну лінію: де саме

У Львові мають намір збудувати нову тролейбусну лінію: де саме

фото з сайту city-adm.lviv.ua

У Львові вул. Личаківську та Зелену можуть з’єднати тролейбусною лінією, яка пролягатиме по вул. Пасічній. Таку ідею озвучив керівник управління транспорту та зв'язку Віктор Щир під час апаратної наради у Львівській міській раді.

Спочатку до міської ради надійшло звернення пустити тролейбусну лінію по вул. Зеленій – Дж. Вашингтона – Пасічній. Однак Віктор Щир зазначив, що на цій ділянці і так достатньо громадського транспорту, тому він не бачить потреби будувати там транспортну лінію. Натомість він запропонував побудувати тролейбусну лінію по вул. Пасічній від кільця на вул. Зеленій до вул. Личаківської. Її протяжність складе 4,6 км. Вартість робіт по її побудові керівник управління транспорту оцінив у 22,6 млн грн.

Свою думку Віктор Щир аргументував тим, що на ділянці вул. Пасічної від кільця на вул. Зеленій до перехрестя з вул. Дж. Вашингтона не курсує жодний громадський транспорт, в той час як там знаходяться дві фабрики, навчальні заклади, і зараз йде забудова району житловими будинками.

Однак коли така лінія можу бути побудована поки невідомо. Це лише ідея, яка потребує опрацювання. В тому числі і пошук коштів на її реалізацію. Відтак про жодні дати мова не йде.

Львів у новинах:

Ранок у Львові почався з транспортного колапсу (фото) 

У Львові з'явився перший термінал для сплати штрафів карткою 

Невідомі підпалили у Львові дільничний пункт міліції