Львівська залізниця хоче скасувати електрички, щоб боротися з ялинковими браконьєрами

Львівська залізниця хоче скасувати електрички, щоб боротися з ялинковими браконьєрами

Львівська залізниця може скасувати низку поїздів, які їдуть з Карпат до великих міст Західної України. Причина у тому, що напередодні різдвяних свят у електричних та дизельних поїздах Львівської залізниці почали масово перевозити нелегальні ялинки. Ситуація загострилась, коли 29 грудня на одній із залізничних станцій поблизу Львова люди, які не змогли потрапити до вагонів, заблокували рух поїзда Сянки-Львів.

Як розповіла ZAXID.NET керівник прес-центру Львівської залізниці Юлія Грабова, інцидент трапився на станції Хишевичі Городоцького району Львівської області. Люди, які планували доїхати до Львова приміським поїздом із Сянок просто не змогли потрапити до вагонів, які були вщент заповнені незаконно зрубаними новорічними деревами.

Обурені люди вийшли на колії, вимагаючи викинути з вагонів ялинки. Між ними та ялинковими браконьєрами зав'язалась бійка.

Пасажири з ялинками на пероні. Фото Львівської залізниці

Унаслідок конфлікту поїзд спізнився до Львова на годину, а один із співробітників залізниці отримав тілесні ушкодження.

Залізничники звернулися до правоохоронців. Якщо подібна ситуація повториться, Львівська залізниця обіцяє скасувати поїзди, які їдуть з Карпат. Точного переліку поїздів, які можуть скасувати, наразі немає.

Через те, що пасажири масово перевозять дерева, забруднені і пошкоджені салони вагонів. Окрім того, Юлія Грабова також наголосила, що ялинки у вагонах можуть спричинити пожежу.

Люди заносять дерева у вагони. Фото Львівської залізниці

Нагадаємо, у Львові можна купити легальні ялинки у 28 місцях.

Львів'янину на замітку: де купити живу ялинку в горщику

На площі Катедральній у Львові вкрали вже другу ялинку