У Львові подорожчали квитки на Личаківський цвинтар

Фото взято з сайту grigoryev.net

Фото взято з сайту grigoryev.net

Події
13 сiчня 2016 13:22

Сьогодні, 13 січня, виконавчий комітет затвердив зміни про надання туристичних послуг у музеї "Личаківський цвинтар". Мова йде про затвердження цін на послуги ЛКП "Музей "Личаківський цвинтар" та україномовну друковану продукцію, яку реалізує підприємство. Про це інформують у прес-службі міськради.

"Зміни про підняття цін стосуються виключно туристичних послуг. Збільшення вартості квитка для дорослого з 20 до 25 грн., дитячого і студентського з 10 до 15 грн. і для дітей молодших 12 років, але не менше шкільного віку, з 5 до 10 грн. Також пропонується підняти ціну на надання історичної інформації. Тобто, виключно екскурсійне обслуговування. Для груп до 10 осіб – з 80 до 100 грн і для групи більше 10 осіб – зі 120 до 150 грн. А також на послуги для екскурсії на електромобілі зі 150 до 200 грн. І остання позиція – зміни про буклет, це з 10 до 15 грн.

Велика частка доходу, музей перебуває на самофінансуванні і 50 відсотків загального доходу – це від туристичної діяльності. Тому  практично більша частина тих коштів буде запланована на проведення додаткового благоустрою", – розповів Михайло Нагай, директор ЛКП "Музей "Личаківський цвинтар". 

Львів у новинах:

Львівські гірники почали блокування дороги Львів-Рава-Руська

Які вулиці Львова стали непроїзними через ожеледицю

Ретро-потяг у Львові курсуватиме ще три дні: ціни, розклад

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах