Завтра у Львові можна здати непрацюючі люмінесцентні лампи і техніку: деталі

Завтра у Львові можна здати непрацюючі люмінесцентні лампи і техніку: деталі

Фото: city-service.lviv.ua

21 січня львів’яни зможуть принести та безкоштовно здати на утилізацію відпрацьовані люмінесцентні лампи та великогабаритну техніку, які накопичились в побуті, інформують у прес-службі міськради.

Для цього на вулиці Університетській (біля пам’ятника Івану Франка) розмістять мобільні пункти: збір ламп здійснюватимуть з 8:30 до 14:00 год, збір техніки – з 8:30 до 16:00 год. Окрім цього, техніку також можна здати у постійно діючому стаціонарному пункті за адресою: вулиця Угорська, 14, ФОП Дубровська М. М. (магазин "АТАС").

Відпрацьовані люмінесцентні лампи є небезпечними відходами, які містять важкі метали, тому наполегливо просимо зберігати, транспортувати та здавати лампи в упаковках виробника, чи іншій безпечній тарі,  – зазначають у міському управлінні екології

Нагадаємо, збір люмінесцентних ламп і техніки здійснюють у рамках реалізації комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у Львові на 2013-2017 рр, затвердженої ухвалою ЛМР.

Додаткова інформація – за тел. 297-59-82 (управління екології Львівської міської ради; Палюх Тетяна Борисівна).

Львів у новинах:

Одну з вулиць Львова залило водою (фото) 

Водохреща у Львові: як містяни в ополонку пірнали (фото) 

Дві ДТП у Львові: в одній є поранені, друга спричинила затор (фото)