Львівським гірникам так і не виплатили заборгованість із зарплатні - завтра пікет відновлять

Львівським гірникам так і не виплатили заборгованість із зарплатні - завтра пікет відновлять

Незважаючи на рішення Кабінету Міністрів України щодо погашення зарплатних боргів шахтарям за 2015 рік, а також передбачених у держбюджеті 500 млн грн, гірникам ДП “Львіввугілля”досі не виплатили зарплати.

Нагадаємо Львівські гірники почали блокування дороги Львів-Рава-Руська

Про це повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

“Заробітну плату, яку станом на 1 січня цього року боргують шахтарям, могли б уже виплатити. Проте, незважаючи на передбачені у державному бюджеті кошти, Міненерговугілля України досі цього не зробило”, – зазначив Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, що керівник області також звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості України щодо необхідності забезпечити якнайшвидше фінансування ДП “Львіввугілля” для погашення заборгованості.

Ще 13 січня 2016 року Уряд затвердив “Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на поповнення обігових коштів або збільшення статутних фондів вугледобувних підприємств, для погашення заборгованості із заробітної  плати працівникам, що утворилася на 1 січня 2016 року”. Згідно з цим рішенням на виплату зарплатних боргів шахтарям мали скерувати 500 млн грн.

Завтра, 21 січня о 10.00 шахтарі "Львіввугілля" пікетуватимуть Львівську облдерадміністрацію, якщо так і не одержать зарплати. 

Львів у новинах:

Львів’янину на замітку: що зміниться у законодавстві в цьому році 

В суботу у Львові пройде фестиваль вертепів "Свято Коляди 2016" 

У "Львівгазі" порадили, що робити, якщо прийшли великі рахунки за газ