Львівська облрада вирішила де будуть кінцеві зупинки приміських маршруток

Львівська облрада вирішила де будуть кінцеві зупинки приміських маршруток

фото з сайту zaxid.net

Львівська обласна рада дозволила приміським перевізникам заїжджати до міста. Таке рішення депутати ЛОР прийняли під час сесії 26 січня, інформує zaxid.net.

Зазначимо, що сама облрада не має повноважень визначати кінцеві зупинки приміських маршруток, а тому це рішення депутатів подане як рекомендація Львівській облдержадміністрації.

Пропозицію зберегти зупинки приміських маршруток у місті висунула робоча група, що була створена  8 грудня для вирішення конфлікту із перевізниками.

Згідно з рішенням депутатів облради, усі приміські маршрутки матимуть кінцеві зупинки на дев'ятьох станціях:

– маршрутки Бібрського напрямку – на АС-5 (вул. Луганська, 2);

– маршрутки Яворівського напрямку – на АС-4 (вул. Т. Шевченка, 105);

– маршрутки Золочівського та Перемишлянського напрямків – на вул. Личаківській, 162-182;

– маршрутки Жовківського, Буського та Радехівського напрямків – на автовокзалі "Північний" (вул. Б. Хмельницького, 225);

– маршрутки Городоцького, Мостиського напрямків – на автовокзалі "Двірцевий" (пл. Двірцева, 1);

– маршрутки Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків – на автовокзалі "Двірцевий" (пл. Двірцева, 1);

– маршрутки, що курсують до міст-курортів Трускавець, Моршин, Східниця, Шкло, Немирів – на автовокзалі "Двірцевий" (пл. Двірцева, 1);

– маршрутки Миколаївського, Стрийського, Сколівського напрямків – на автовокзалі "Двірцевий" (пл. Двірцева, 1);

– маршрутки Пустомитівського напрямку – на приміському залізничному вокзалі (вул.Городоцька, 112).

фото: Мирослав Пархомик/ZAXID.NET

Також депутати передбачили, що кінцеві зупинки маршрутів, що сполучають Львів із населеними пунктами, розташованими за 10 км від міста, залишаються без змін. А Львівська облдержадміністрація разом із депутатською комісією з питань транспорту та профільними експертами має до першого травня 2016 року розробити концепцію розвитку пасажирських перевезень у Львівській області на 2016-2020 роки.

Конфлікт із перевізниками розпочався ще кілька місяців назад, коли виникла ідея перенести кінцеві зупинки приміських маршруток із міста на найближчі автостанції, зокрема йшлося про те, аби не пускати автобуси до залізничного вокзалу (на площу Двірцеву).

У грудні перевізники кілька разів пікетували облдержадміністрацію, міську та обласну ради. Після однієї з таких акцій депутати обласної ради створили робочу групу для вирішення цього конфлікту, до якої увійшли депутати різних фракцій облради та представники перевізників. Під час сесії 26 січня, коли ця робоча група мала звітувати у облраді, кілька десятків перевізників знову прийшли під стіни ЛОР.

Зазначимо, що у 2016 розпочнеться будівництво двох автостанцій для приміських маршруток – на вул. Пасічній-Зеленій (для бібрського та ходорівського напрямків) та на вул. Городоцькій-Збиральній (для Городоцького напрямку).

Львів у новинах:

Львовом курсуватимуть півсотні нових низькопідлогових автобусів

У Львові загорівся трамвай №6

У ДТП на Львівщині загинули двоє хлопців