На Львівщині жінка народила четверту двійню (відео)

На Львівщині жінка народила четверту двійню (відео)

У родині Кудричів побільшало чоловіків.

"Четверту двійню народила на Львівщині мешканка карпатського села Нижня Яблунька. Хлопчики Микола й Василь з'явилися на світ із солідною вагою, понад три кілограми кожен. Жінка каже – це подарунок коханому чоловіку, адже до народження двійнят сім'я виховувала шістьох дівчат і лише одного парубка. Ну а тепер же чоловіків у родині побільшало", – повідомили сьогодні, 8 лютого, в"Телевізійній службі новин" каналу "1+1", де невдовзі розповіли більш детально:

"Хлопчики Микола та Василь з'явилися на світ із солідною вагою понад три кілограми кожен. Жінка каже, це подарунок коханому чоловіку, адже до народження двійнят сім'я виховувала шістьох дівчат і лише одного парубка.

Першачки Оля і Настя повертаються зі школи, а вдома їх чекають четверо сестричок та троє братиків. Найменші – щойно з пологового. "3300 і 3400 хлопчики і 52 сантиметри росту. То вони найбільші були з двійнят. А ще два тижні недоношені, а якби були доношені, то ще б більше ваги набрали", – каже мама дітей.

Найстарша серед дітей – Алінка. Вона з'явилася на світ за рік після одруження батьків. Далі були двійнята Оля і Настя. Згодом ще одна дівчинка – Наталочка. Відтак знову двійня, з якої одна дитинка, на жаль, не вижила.

Через рік і дев'ять місяців Наталя народила третю двійню – Софійку та Соломійку, а ще через півтора – і четверту. Усі пологи приймав акушер-гінеколог Турківської районної лікарні Едуард Миньо, який розповів: "Останній раз я здивувався. Всі здивувалися. Пам'ятаю, що я з нею говорив і кажу – Наталочко, треба трохи зупинитися, бо то є багатоплідні вагітності, можуть всякі ускладнення бути. Вона сказала, що ми на тому напевне зупинимося з чоловіком". 

Сім'я Кудричів – велика і дружня. "Для повного щастя, – бідкаються батьки, – бракує лише житлової площі". Живуть у старенькому дерев'яному будинку зі зрубу і змушені тулитися в одній кімнаті. Там одинадцять душ сплять, вчать уроки, бавляться і їдять. 

Глава сім'ї будує новий просторий будинок. Тут всі могли б розселитися по світлих кімнатах. От тільки через брак коштів чоловік будує його уже 5 років. Тож родина була б вдячна кожній копійці допомоги".

Львів у новинах:

Де на Львівщині знаходяться мощі святого Валентина: маршрут для закоханих (фото)

Хлопець із ДЦП, якого вигнали з ресторану у Львові, прокоментував інцидент

У Львові водії ігнорують прохання влади возити пільговиків