У  Львові з вітрин приберуть алкоголь

У Львові з вітрин приберуть алкоголь

фото з сайту www.lvivpost.net

У п’ятницю, 19 лютого, виконком Львівської міської ради прийняв рішення заборонити  підприємцям рекламувати алкогольні та слабоалкогольна напої на віконних вітринах магазинів. Рішення набере чинності, як тільки його підпише міський голова Львова Андрій Садовий, інформує zaxid.net

Як розповіла директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, хоч рішення виконавчого комітету має рекомендаційний характер, але воно зобов’язує підприємців зняти усю алкогольну продукцію і її рекламу із вітрин у вікнах магазинів. Всіх підприємців повідомлять, коли відповідне рішення виконкому стане чинним. У той же день продавці повинні будуть позабирати алкогольну продукцію з вітрин.

"Якщо підприємці не дослухаються до рішення виконавчого комітету, то у МАФів ми будемо відкликати паспорт об’єкту. Фактично заборонятимемо МАФу знаходитись на цьому місці. Підприємців, що торгують у стаціонарних спорудах будемо штрафувати за невиконання рішення виконкому", - пояснює Ірина Кулинич.

Чиновниця також пояснила, що рішення виконкому не зобов’язує підприємців знімати зовнішню рекламну вивіску із зображенням алкоголю, якщо це запатентований бренд або логотип підприємства. Якщо зовнішня вивіска не запатентована і має елементи реклами алкоголю, то її потрібно буде демонтувати.

Нагадаємо, раніше виконком Львівської міськради вже прийняв рішення обмежити продаж алкоголю у місті із 10:00 до 22:00.

Львів у новинах:

Львів'янину на замітку: чого чекати від тарифів на комуналку найближчим часом

Як змінити ЖЕК на вдалу приватну фірму: про що не розповідають львів’янам 

Як озеленять найбрудніші локації Львова: візуалізація