Львів'янину на замітку: сьогодні останній день реєструють на ЗНО

фото з сайту vk.com

фото з сайту vk.com

Події
04 березня 2016 11:47

 4 березня, останній день, коли абітурієнти можуть  відправити необхідні реєстраційні документи для участі в ЗНО, повідомляють Українські новини.

В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали, що випускники шкіл поточного навчального року мають подати реєстраційні документи до навчального закладу, в якому здобувають освіту. Випускники минулих років, учні, слухачі або студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів повинні направити документи за адресою регіонального центру оцінювання якості освіти.

Створити реєстраційну картку можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Дата подачі реєстраційних документів визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Також на сайті Українського центру оцінювання якості освіти доступні опції, які допоможуть учасникам ЗНО дізнатися, на якому етапі обробки перебувають реєстраційні документи.

Якщо в учасника ЗНО виникне необхідність внести зміни до персональних даних або переліку навчальних предметів, він може зробити це до 18 березня 2016 року.

Нагадаємо, що  реєстрація на ЗНО розпочалася 1 лютого. 

Львів у новинах:

Концерт групи "SunSay" у Львові таки скасували 

Жінка-інвалід, яку не пустили у Криївку, розповіла про інцидент (відео) 

У Львові затримали шахрая, який видавав себе за волонтера 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах