У Львові перевірку системи оповіщення в ТЦ  Форум  прийняли за пожежу

У Львові перевірку системи оповіщення в ТЦ "Форум" прийняли за пожежу

Сьогодні, 17 березня, з'явилось повідомлення про пожежу у ТЦ "Forum Lviv", що у Львові на вул. Під Дубом 7б . Однак, як розповів в коментарі для Гал-інфо Віталій Туровцев, речник ДСНС у Львівській області, це інформація не відповідає дійсності.

"Нас на місце не викликали, пожежі там не було. Ця інформація хибна, неперевірена та недостовірна.  Евакуація людей не проводилась",  - зазначив Віталій Туровцев.

"ТЦ "Forum Lviv" відкривається о 10:00, а перед 09:00 охорона ТЦ перевірила систему оповіщення, чи вона працює. Вони спершу чотири рази повторили, що це є перевірка, а потім оголосили, що начебто проводиться евакуація у зв'язку із виникненням пожежі. Це була перевірка. У цей час у торговому центрі був тільки персонал, жодних відвідувачів", - додав чоловік.

Нагадаємо сьогодні  "Варіанти" повідомили що в одному з приміщень ТЦ "Форум Львів" виникла пожежа. Через займання довелось евакуйовувати відвідувачів. 

Нагадаємо, 3 та 2 березня у торгово-розважальному центрі "Форум Львів" шукали вибухівку: аномім повідомив про замінування.

Львів у новинах:

У Львові трьох малюків госпіталізували з важким отруєнням 

У Львові три коти залишили частину міста без світла 

У Львові розробили нові правила для власників тварин: що треба знати