Дізнайся: які новації з'явились на Львівській митниці

фото: ЛОДА

фото: ЛОДА

Події
23 березня 2016 13:42

Львівська митниця ДФС запровадила додаткові інформаційні сервіси для громадян та підприємців. Зокрема, митники розробили інтерактивну карту функціонування підрозділів митного оформлення, які працюють у Львівській області. Карта доступна в мережі Інтернет на офіційній сторінці Львівської облдержадміністрації, інформує Львівський портал.

митниця

"За допомогою цієї карти підприємці можуть ознайомитися з наявними місцями оформлення,  побачити основні їх характеристики, зокрема середній час митного оформлення декларацій за попередній місяць, оформлення сертифікатів EUR1, послуги з декларування та наявність суміжних служб", – повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

митне оформлення

Окрім того, Львівська митниця ДФС розробила та впровадила ще один  інформаційний  сервіс. Так, у пункті пропуску "Краковець – Корчова", та навколо нього,  відтепер подорожні зможуть  безоплатно користуватись Інтернетом.  Доступ до мережі Wi-Fi надало одне  з  підприємств, що працюють у цьому пункті пропуску. Аналогічна послуга запрацювала також у пункті пропуску "Грушів – Будомеж".

черги

Варто зазначити, що ці заходи передбачені програмою розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік "Привітний та безпечний кордон", яка  передбачає,  зокрема,  створення інформаційної системи "Більше знаєш – швидше їдеш".  Вона покликана створити принципово нову структуру подання інформації громадянам через створення та підтримку веб-порталу, який би акумулював у собі інформацію про правила перетину кордону, щодо черг на кордоні, виведення інформації з камер відеоспостереження перед пунктами пропуску в режимі реального часу, також через висвітлення її в радіоефірі, тощо.

На сьогодні вже  реалізовано інтерактивну карту щодо черг на кордоні, яка теж розміщена на сайті Львівської ОДА.

Фото: ЛОДА

Львів у новинах:

Вражаючий фоторепортаж з Львівського бронетанкового заводу від Bloomberg

У Львові відбудеться безкоштовний онлайн-курс "Урбаністика: сучасне місто"

У Львові на півроку закрили проїзд по одній з вулиць 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах