До дня міста в суботу Львовом пройде святковий парад

До дня міста в суботу Львовом пройде святковий парад

фото з сайту afisha.vash.ua

Львів святкує 760-річчя. З цієї нагоди центром міста пройде святковий парад, у якому візьмуть участь понад 2 тис осіб. Традиційно, парад розпочнеться з пл. А.Міцкевича о 14.00 год, пройде пр. Свободи, вул. П. Беринди та завершиться на пл. Ринок.

У святковій ході візьмуть участь Король Лев та Королева Констанція, колективи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, оркестр "Сурми Галичини", народні колективи, оркестр Академії сухопутних військ, дитяча студія "Горицвіт", шкільні колективи, дитячі театралізовані літературні герої, спортивні організації силових, олімпійських та екстремальних видів спорту, громадські організації та об’єднання, представники ДЮСШ, велосипедисти, пластуни, стародавні лицарі в обладунках. Як повідомили в управлінні культури Львівської міської ради, загалом буде до 2 тис учасників, а також до урочистої ходи долучилися львів’яни та гості міста.

На пл. Ринок львів’ян привітає Король Лев з Королевою Констанцією та міський голова Львова Андрій Садовий.

Міський голова дасть команду підняти штандарт міста над Ратушею. Під час підняття штандарту сурмачі традиційно виконають мелодію міста, яку написав спеціально до Дня міста композитор Юрій Ланюк.

Перед парадом будуть урочисті збори з нагоди Дня міста Львова, де буде вручено почесні відзнаки та нагороди.

Львів у новинах:

Як Львів святкуватиме своє 760-річчя (оновлена програма)

У Львові оберуть найкращого кельнера

У Львові проведуть Свято моря, сиру і вина: де і коли