"Не було нікого, хто робить шо-небудь після 18-00": у Львові відомий ресторатор помер у лікарні

Новина - Події - "Не було нікого, хто робить шо-небудь після 18-00": у Львові відомий ресторатор помер у лікарні

Новина - Події - "Не було нікого, хто робить шо-небудь після 18-00": у Львові відомий ресторатор помер у лікарні

Події
15 травня 2016 13:05

У львівській лікарні помер відомий ресторатор, власник Техасько-мексиканського ресторану Tex-Mex BBQ,  Майкл Беттс.

Про це повідомила на Фейсбуці його дружина:

"Я (Іванка) от сижу зараз, і не можу усвідомити,що ЦЕ сталося...Його нудило вчора,я замовила візит до лікаря з приватного центру. Після аналізів лікар сказала бігом шурувати до Лікарні Швидкої Допомоги на Миколайчука (чи Топольна), бо в нього кровотеча, і у них нема можливостей лікувати таких пацієнтів. З зробленим УЗД і жахливим (по показникам) аналізом крові ми поїхали в клініку.

Лікар його оглянув,прийняв,зробили кардіограму, аналіз крові, викликали медсестру і на каталці поселили в палату, де він був 4-м з 5.Сказати,що це було гірше барака - не сказати нічого.О!

Це був 7-й поверх.Йому поставили крапельницю ,сказали не вставати,потім поставили ще одну, і до 08-30 ніхто до нього не приходив.

Зранку ми з лікарем викотили його на дослідження(не пам"ятаю назву ентеро-шось) (санітарів,медсестер і т.д. просто не вистачає на весь поверх) після хвилин 8-10 його викоти в реанімацію. Більше я його не бачила. Мені тільки винесли все,що було при ньому....Бережіть себе,своїх рідних і будуйте СВОЮ країну,інакше ви не зможете відстояти життя своїх близьких,система не дасть вам це зробити. Др.Хаус є тільки в телевізорі."

Пізніше вона додала:

"Ті лікарі,які прийшли в 9-00 чесно зробили справу. Не було нікого,хто робить ШО-НЕБУДЬ після 18-00. НІХТО не зробив ЕНТЕРОСКОПІЮ (нарешті згадала) по прибуттю з активною (як виявилося) кровотечею. Він пішов,і нема його,є його праця. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.Останні слова він чув не від лікарів, а від когось рідного ; "Do not be afraid"...Я помилялася,напевне."

Читайте також Лікар на Львівщині відмовилася допомогти жінці з мертвим плодом через свято (відео)

Львівська сім'я довела провину медиків у смерті своєї дитини (відео)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах