Львівський програміст запропонував свої послуги в обмін на їжу

Львівський програміст запропонував свої послуги в обмін на їжу

фото: соціальні мережі

Львівський програміст Богдан Прокопович вирішив провести соціальний експеримент. Він сів під церквою з табличкою "Пишу код за їжу" і переліком мов програмування.

-Реакція перехожих на такого "бідняка" була неоднозначною, - пише Богдан на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, більшість людей намагається уникати зорового контакту з жебраками, тому навіть не дивиться в їх бік. Коли Богдан дивився на мешканців, які проходили повз, ті відразу відводили погляд, побоюючись почуття власної провини і незручності.

Проте, знаходились і такі, які навіть підходили і спілкувалися з програмістом. Їх дивувало, що хлопець зі знаннями і можливостями програмування сидить і жебракує. А що здивувало самого Богдана – багато людей віком від 15 до 30 років навіть не знали, що таке код.

"Зараз абсолютно вся молодь користується комп’ютерами, смартфонами, ставлять собі програми і таке інше. Інформатику в школах викладають. І ще й Львів вважається ІТ-столицею України. Тим не менше більшість не чула слів типу "Javascript" і навіть не знає, що означає "писати код". – дивується хлопець.

Богдан каже, що за півтори години йому давали сумарно 150 гривень. Нескладними підрахунками, хлопець зробив висновок, що за місяць можна легко "зрубати" понад 10 тисяч гривень.

"І це я ще не дуже давив людям на жалість.В мене був подертий і брудний одяг, брудне лице, але не було поряд хворого собаки, дитини, чи відрізаної ноги. Якісь професійні жебраки, думаю, ще більше можуть заробити", - пише програміст.

Висновок напрошується сам собою – старанні жебраки можуть заробити за місяць більше, ніж пересічний громадянин.

Львів у новинах:

Інтерпол оголосив у розшук підозрюваних у викраденні Тараса Познякова 

У Львові шукають господаря загубленого той-тер'єра 

У Львові змінюється два автобусних маршрута