У Львові виплатять матеріальну допомогу ветеранам

фото з сайту wz.lviv.ua

фото з сайту wz.lviv.ua

Події
20 травня 2016 16:34

Щорічно, у четверту неділю травня, у Львові відзначають Свято Героїв. Відтак, управління соціального захисту Львівської міської ради з нагоди цього свята виплатить одноразову матеріальну допомогу ветеранам-активістам Львівського міського відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів, повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, таку допомогу отримає 51 учасник організації у розмірі 300 грн кожний.

На ці потреби у міському бюджеті заклали кошти в сумі 15,3 тис. грн. Виплата здійснюватиметься згідно із проектом розпорядження про надання одноразової матеріальної допомоги ветеранам-активістам Львівського міського відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів, підготованого управлінням соціального захисту ЛМР.

Довідка.

Історія відзначення Свята Героїв сягає 1941 року. День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Воно охоплює всі історичні епохи та спрямоване на патріотичне виховання молоді, вшанування українських героїв минулого та сьогодення. Львівська обласна рада прийняла рішення про відзначення свята в четверту неділю травня.

Львів у новинах:

Декомунізація: якому місту на Львівщині передумали давати нову назву 

Львівські шахти хочуть продати туркам

33 цікаві факти про Львів 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах