У Парку культури відкрили перший соціальний город: що це таке

У Парку культури відкрили перший соціальний город: що це таке

фото з сайту centralpark.lviv.ua

Минулого тижня у Львові відбулось відкриття першого соціального городу в місті – "ОгоРодина". Дорослі та діти, які відвідали свято, разом з командою партнера проекту, компанією "Сингента" та адміністрацією Парку культури висадили агрокультури - помідори, капусту, полуницю, кабачки, селеру, перець болгарський, квіти, а також пряну клумбу з базиліком.

Окрім цього, відвідувачі мали змогу взяти участь у ряді цікавих майстер-класів, а саме виготовляли картини з насіння, вирізали фігурки та робили штампи з овочів. Також кожен охочий міг посадити  рослину, як-от салат або томат, у спеціальний горщик і забрати її  додому.

 "Ми дуже тішимося, що спільно із компанією "Сингента" нам вдалося успішно реалізувати в парку такий цікавий та корисний соціальний проект. Тепер кожен може  долучитися до процесу  вирощування агрокультур, доглядати за ними,спостерігати за їхнім дозріванням", - розповіла керівник відділу організації подій Парку культури, Оксана Наконечна.

Майданчик відкритий для усіх відвідувачів, за городом будуть доглядати працівники парку. Тож команда проекту запрошує щодня приходити і вивчати як ростуть рослини, а осінню збирати врожай.   

"Компанія "Сингента" вже другий рік поспіль активно розвиває суспільно-освітній  проект "ОгоРодина" і поширює ініціативу географічно – наразі проект вже побував у Києві, Вінниці і  Львові. Сьогодні ми ще раз переконалися  у тому,що така ініціатива привітливо сприймається жителями міст. Проект надихає дітей і дорослих розкривати разом  величезний потенціал рослин, пізнавати нерозривний взаємозв’язок екології, сільського господарства і аграрного бізнесу, на власному практичному досвіді усвідомити кропіткий труд фермера . Ми раді, що проект підтримують представники міської влади та громадські організації – разом ми зможемо досягнути більшого", - коментує Олена Федько, менеджер з корпоративних заходів та внутрішніх комунікацій компанії "Сингента" 

Слідкуйте за деталями про проект на сторінках парку у соціальних мережах та на сайті .

Львів у новинах:

Де у Львові можна здати відпрацьовані ртутні лампи 

ТОП речей, які необхідно зробити у Львові 

На Львівщині починають роботу пришкільні та мовні табори