Львів'янину на замітку: завтра розпочинається другий етап ЗНО

фото з сайту admission.udau.edu.ua

фото з сайту admission.udau.edu.ua

Події
02 червня 2016 17:31

Завтра, 3 червня, розпочинається друга хвиля проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, під час якої абітурієнти, які успішно склали тестування з української мови і літератури, зможуть скласти тести з іноземних мов, а також біології, фізики, географії та хімії в залежності від їх вибору в ході реєстрації, інформує освітній портал.

Другий етап розпочнеться тестуванням з російської мови (3 червня), з 6 по 9 червня абітурієнти матимуть можливість скласти ЗНО з іспанської, англійської, німецької та французької мов.

Тестування з біології, фізики, географії та хімії відбудеться у період з 10 до 17 червня.

На інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування.

Вхід абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності Сертифіката ЗНО, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, а також запрошення-перепустки.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Учасникам ЗНО варто заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО.

Для дистанційної підготовки до тестування абітурієнти можуть використовувати сервіс ЗНО-онлайн, що містить найбільшу базу тестових завдань, а також коментарі фахівців до правильних відповідей до завдань тестів з різних предметів.

З особливостями проведення тестування з усіх тестових предметів, формами завдань, схемами їх оцінювання, часом відведеним на виконання завдань тесту, рекомендаціями щодо тестування можна ознайомитись у розділі Підготовка до ЗНО.

Львів у новинах:

Порошенко наклав вето на здешевлення іномарок 

У відновленій оранжереї в Стрийському парку висадили пальми (фото) 

У Львові знайшли гроші для будівництва сміттєпереробного заводу

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах