Lviv City Dialog: з'явився новий міський мобільний додаток

фото: соціальні мережі

фото: соціальні мережі

Події
09 червня 2016 11:47

8 червня, у Львові відбувся офіційний запуск проекту Lviv City Dialog, створеного Інститутом міста спільно з Львівською міською радою та компанією Midealab, повідомили у пре-службі міської ради Львова.

Мешканці міста, які завантажили аплікацію, можуть в режимі реального часу висловити свою думку та зробити пропозиції щодо покращення тих чи інших сфер життя Львова. Аплікація максимально проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла. Додаток дає можливість мешканцям безпосередньо брати участь у розвитку міста та прийнятті стратегічно важливих рішень.

Також за допомогою додатку міська адміністрація повідомлятиме важливу та оперативну інформацію про події та зміни у місті щодо роботи комунальних служб, надзвичайних ситуацій та ситуації на дорогах.

Обмін інформацією відбувається в режимі реального часу. Система автоматично обробляє інформацію, дає можливість миттєво формувати різноманітні звіти та інфографіку.

"Мобільна аплікація Lviv City Dialog є дуже важливим для нас інструментом. Ми зможемо оперативно та з мінімальними затратами отримувати інформацію про оцінки львів’ян щодо різних сфер життя міста. Також ми заохочуємо приєднуватись до офіційної групи проекту Lviv City Dialog у соціальних мережах та пропонувати свої теми для опитування. Окрім цього, в групі будуть публікуватись результати проведених опитувань", – зазначає Олена Гунько, аналітик КУ "Інститут міста".

У Львові додаток доступний для користувачів смартфонів з операційними системами Android та iOS. Завантажити додаток можна на сторінці.

"Аналогічні додатки вже успішно працюють в декількох містах Північної Європи. Зокрема, прикладом може бути невелике місто Лахті в Фінляндії, де за перші 3 місяці користування додаток завантажило понад 1800 користувачів, які відповіли в загальному на 128 000 карток. Муніципалітет міста дуже задоволений кількістю та якістю інформації, яку вдалося зібрати від мешканців протягом такого короткого періоду часу та планує активно продовжувати використовувати додаток в майбутньому", – розповідають розробники аплікації.

Додаток розроблений спільно українсько-фінською командою компанії Midealab, український офіс якої знаходиться у Львові.

Львів у новинах:

Відтепер львів'яни можуть відслідковувати рух транспорту з айфонів

З'явився мобільний додаток "Львівський транспорт Онлайн"

Е-квиток у Львові: коли чекати та якою буде система

Lviv City Dialog: з'явився новий міський мобільний додаток фото

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах