Львів’янину на замітку: НБУ детально розповів про роботу системи BankID (інфографіка)

Львів’янину на замітку: НБУ детально розповів про роботу системи BankID (інфографіка)

Нацбанк України детально розповів, як працює система дистанційної ідентифікації клієнтів банків BankID. 

Для того, щоб отримати певну адміністративну послугу, наприклад, виписку з Державного реєстру актів цивільного стану громадян або довідку про поданої податкової декларації, клієнт банку заходить на сайт Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Потім портал пропонує користувачеві вибрати метод ідентифікації. При цьому необхідно вибрати систему дистанційної ідентифікації BankID.

Після цього користувач автоматично перенаправляється на веб-портал системи BankID, де він вибирає банк, в якому обслуговується.

На сторінці банку клієнт проходить процедуру аутентифікації шляхом введенням логіна і пароля, після чого автоматично заповнюється інформація про клієнта для передачі на портал.

За умови успішного проходження цієї процедури, система банку передає через BankID інформацію про користувача, необхідну для його ідентифікації на Порталі та отримання адміністративної послуги. У результаті, користувач ідентифікується на Порталі і отримує потрібну йому послугу.

Нагадаємо, система BankID Національного банку України – сервіс, який дозволяє проводити дистанційну ідентифікацію громадян та підприємств для отримання адміністративних послуг в електронному режимі. Користувачі зможуть отримувати ці послуги на Єдиному державному порталі адміністративних послуг та інших порталах органів виконавчої влади.

Джерело: Finance.ua.

Читайте також: 

Львів`яни перші в Україні змогли отримувати документи та оплачувати держпослуги без черг (відео)

Львівянину на замітку: зареєструвати СПД та юридичну особу

Для львівських водіїв з'явилося 9 онлайн-сервісів