На вихідних Львовом бігатимуть лікарі

Новина - Події - На вихідних Львовом бігатимуть лікарі

Новина - Події - На вихідних Львовом бігатимуть лікарі

Події
16 червня 2016 11:11

У суботу, 18 червня, у парку "Погулянка" (вул. Погулянка, Личаківський район) медики уже третій рік поспіль пробіжать забіг "Здоровий лікар – здорова нація". До участі запрошують мешканців, гостей міста і області, усіх, хто веде або починає вести активний та здоровий спосіб життя. Переможців очікують призи. Гасло забігу – "Не біжіть до лікаря! Біжіть разом з лікарем!". Про це інформують у прес-службі міськради.

Забіг присвячений Дню медичного працівника, який щорічно відзначається у третю неділю червня. Тож у переддень свята організовують пробіг із медичними працівниками. Захід проводить Українське лікарське товариство у Львові уже третій рік поспіль з метою створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який своїм прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідальності за своє здоров’я.

Пробіг відбудеться з 10.00 до 13.00 год. Загальна протяжність маршруту – 3 км. Для учасників, віком від 8 до 14 років – передбачена дистанція у 500 м; для найменших учасників віком до 7 років – 300 м. Перед пробігом усім обов’язково виміряють артеріальний тиск і пульс. Також у програмі заходу передбачені показові виступи, а усім переможцям обіцяють подарунки – як тематичні, пов’язані зі спортом, так і від Українського лікарського товариства.

"Молодь повинна змінюватись, повинен змінюватись імідж лікаря у суспільстві. Ми повинні показувати, що здоровим бути модно, займатись спортом – це правильно і корисно. Ми повинні оздоровити наше суспільство і фізично, і духовно, щоб люди не хотіли отримувати субсидії, матеріальну допомогу, а хотіли і мали змогу самостійно заробляти гроші", - зазначає Марія Шаварова, хірург 3-го відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Зауважимо, біг є одним із найдоступніших і дуже корисних видів спорту, що має безліч плюсів: розвиває витривалість, пришвидшує обмін речовин, тонізує м’язи, стимулює роботу головного мозку і продовжує тривалість життя. Ті, хто регулярно займаються бігом, рідше хворіють, бо мають міцну імунну систему.

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах