До Євробачення у Львові планують добудувати арену

фото: pressball.by

фото: pressball.by

Події
12 липня 2016 17:42

Львів пропонує два об’єкти для проведення Євробачення 2017: "Арену Львів" та арену на Кульпарківській, 226 Г. Останній об’єкт збудовано усього на 25%. Tvoemisto. tv довідалось, як виглядатиме будівля та чи встигнуть її "здати" до початку конкурсу.

stadiums.at.ua

STADIUMS.AT.UA

У Львові критеріям, які необхідні для проведення Євробачення, відповідають два об’єкти: "Арена Львів" і арена на вулиці Кульпарківській, 226Г (Ряшівська - проектована). Останній – приватна будівля, що будувалася компанією "United Basketball Investments", спеціально до Євробаскету і на сьогодні споруджена всього на 25%. Втім, такий стан справ не повинне лякати, наголошує заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. "Сьогодні проект арени на Кульпарківській відповідає усім параметрам, які вимагають і, у разі перемоги, об’єкт буде збудований повністю до початку проведення Євробачення 2017. Наразі роботи призупинено, але компанія  бере на себе обов’язок завершити арену вчасно за власні кошти", – розповідає  Андрій Москаленко.

Раніше, міський голова Андрій Садовий зазаначив, що, відновивши будівництво, арену на Кульпарківській можна добудувати усього за вісім місяців. "Свого часу почали будувати у Львові арену для проведення Євробаскету. Ми заморозили цей проект, тому що Україна відмовилася від проведення чемпіонату, але ця арена була запланована як мультифункціональна: і для спортивних заходів, і для різних концертів. Тому ми розглядаємо можливість відновити будівництво, і цей комплекс можна збудувати орієнтовно за 8-9 місяців", – зазначає Андрій Садовий.

Нагадаємо, що спортивний комплекс на Кульпарківській 226Г планують побудувати за зразком вже існуючого комплексу "Шауляй Арени" в литовському місті Шауляй, а орієнтовна вартість такого  проекту 55 млн доларів.

До Євробачення у Львові планують добудувати арену фото

Фото: pressball.by

Наразі конструкція будівлі побудована до другого поверху. Арена, яка вміщатиме до 10 тис людей знаходиться на відстані 6, 2 км  від центру міста, від аеропорту – 1,4 км і 4 км від автовокзалу.  Загальна площа – 24 489 м?. Передбачено п’ять поверхів, двадцять дві бізнес-лоджії, а також конференц-зали, бізнес-клуб та паркінг на 600 місць. Також арена буде оснащена сучасною інфраструктурою: зонами громадського харчування та торгівлі, офісними приміщеннями та зонами відпочинку.

Читайте ще новини Львова:

У львівському парку культури стартують кінопокази просто неба 

Завтра у Львові синоптики попереджають про грозу та град 

15 липня розпочинається "Ніч у Львові": найцікавіші аудіоподії фестивалю 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах