Дитяча зона та спортивний майданчик : у Львові з являться два нові громадські простори

"Дитяча зона та спортивний майданчик": у Львові з'являться два нові громадські простори

фото з сайту zaxid.net

Цьогоріч у Шевченківському районі Львова створять два нові громадські простори – на вул. Богдана Хмельницького в районі Галицького перехрестя та на вул. Миколайчука. Роботи з облаштувань планують завершити до кінця жовтня.

Як розповів ZAXID.NET голова Шевченківської райадміністрації Олександр Удовенко, на ділянці вул. Богдана Хмельницького від вул. Грінченка до вул. Мідної зроблять пішохідні доріжки та велодоріжку, а також встановлять лавочки.

За словами Удовенка, на вул. Богдана Хмельницького основну увагу приділять дитячій зоні, у якій планують встановити так звану "лазанку". 

На вул. Богдана Хмельницького зроблять відпочинкову зону з лавками...

...та зону для дітей

На облаштування громадського простору на цій ділянці вул. Богдана Хмельницького в міському бюджеті передбачено 2,2 млн грн. 

Додамо, що на вул. Богдана Хмельницького від вул. Липинського до вул. Грінченка торік вже створили громадський простір зі скейт-парком. Тож та ділянка вулиці, яку облаштовують цьогоріч, має стати його своєрідним продовженням.

Ще один громадський простір мають створити на вул. Миколайчука в районі перехрестя з вул. Мазепи. 

Там замостять пішохідну алею, вздовж якої зроблять спортивні зони з тренажерами та відпочинкові зони з лавками. Крім того, там планують встановити столи для тенісу. Проте остаточно із тим, які саме тренажери обрати, у райадміністрації мають вирішити після обговорень з мешканцями.

На вул. Миколайчука планують встановити спортивні тренажери...

... та столи для тенісу

На облаштування громадського простору на вул. Миколайчука в бюджеті Львова передбачено 3,1 млн грн.

За словами Олександра Удовенка, усі роботи зі створення обох громадських просторів планують завершити до кінця жовтня. Зараз же, зазначає Удовенко, райадміністрація узгоджує з мешканцями всі деталі облаштування цих просторів.

Візуалізації надані ZAXID.NET Шевченківською райадміністрацією

Читайте ще новини Львова:

У Львові створили карту громадських просторів 

Громадські простори Львова: чому незадоволені містяни? 

Як обладнають чотири унікальні громадські простори в центрі Львова