Як у Львові пройшов дитячий фестиваль  Місто професій  : фоторепортаж

Як у Львові пройшов дитячий фестиваль "Місто професій" : фоторепортаж

фото: Євгена Кравса

Львівський Парк імені Івана Франка минулої суботи перетворився на "Місто професій": діти змогли спробувати себе у майже 100 професіях та витратити зароблені ігрові гроші у крамницях солодощів та сувенірів на території містечка.

Дитячий профорієнтаційний фестиваль "Місто професій" відбувається у Львові вже втретє. Маленькі львів'яни мали змогу спробувати себе у ролі медиків та малярів, фітнес-тренерів та кулінарів...Свої професії презентували також представники Державної служби надзвичайних ситуацій та Патрульної поліції.

Участь у заході безкоштовна, проте вхід для батьків лише у супроводі дітей. Брати участь у ньому змогли діти будь-якого віку. Як зазначають організатори, якщо малеча вміє ходити та говорити, вона вже є учасником фестивалю. На вході дитина отримувала паспорт та карту представлених професій і "влаштовувалась на роботу". У паспорт фахівці вписували всі професії, у яких спробував себе учасник. Звісно, кожен старанний працівник отримав "заробітну плату", яку він міг витратити у крамниці солодощів та подарунків на території містечка, і у якій, до речі, теж працювали діти.

Всі світлини: Євгена Кравса

Читайте ще новини Львова:

Гарячий липень: ТОП подій місяця у Львові

Де можна відпочити і поплавати поблизу від Львова

Де поплавати у Львові:огляд відкритих басейнів (ціни, адреси)