У Львові облаштовують громадський простір: де саме

фото з сайту inlviv.net

фото з сайту inlviv.net

Події
20 липня 2016 10:26

2/3 об’єму запланованих на цей рік робіт з капітального ремонту вже виконано, повідомили у Залізничній районній адміністрації. Ще тривають роботи за деякими адресами щодо влаштування нових хідників, дорожнього покриття. Також розпочато роботи з облаштування громадського простору на вул Ряшівській. У планах – вул. Сірка.

"Зараз тривають роботи з облаштування нового дорожнього полотна та хідників на вул Виговського, 63. У серпні ці роботи будуть завершені. Також влаштовуємо нові хідники та дорожнє покриття у дворику на вул Виговського, 25.

На вул Ряшівській розпочали роботи з облаштування громадського простору. Будуть встановлені нові лавочки, урни, вимощені доріжки, частково оновимо дитячий майданчик, встановимо нове вуличне освітлення. До 20 серпня ці роботи мали б завершити.

Триває капітальний ремонт тротуару на вул Повітряній, згодом ділянка роботи буде продовжена аж до вул Роксоляни. Робимо ремонт дорожнього покриття на вул Кавказькій. Вже демонтували старе покриття, встановлюємо нові бордюри.

Від початку року ми вже виконали 2/3 об’єму усіх запланованих робіт по бюджету розвитку, а це орієнтовно понад 14 млн грн.

Ще цього року плануємо зробити сквер на вул. Сірка. Проект передбачає фінансування у 2,5 млн грн, у бюджеті передбачено менше, будемо очікувати, що у вересні, при перегляді бюджету, будуть виділені ще додаткові кошти. Проектно-кошторисна документація вже розроблена. Будемо проводити тендер. Проект передбачає облаштування нового освітлення, доріжок, лавочок, часткове перепланування простору, додаткове озеленення", - розповів Святослав Костяка, начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації.

Загалом на роботи з капітального ремонту районна адміністрація цього року отримала з бюджету розвитку майже 23 млн грн.

Читайте ще новини Львова:

У Львові з'явиться громадський простір із LED-підсвіткою  

 У Львові з'являться два нові громадські простори

У Львові створили карту громадських просторів 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах