Отримай відповідь: де тепер львів'яни можуть сплачувати за адмінпослуги

фото з сайту city-adm.lviv.ua

фото з сайту city-adm.lviv.ua

Події
27 липня 2016 11:05

Відтепер мешканці Львова та області можуть сплачувати за адмінпослуги безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг через термінали Ощадбанку, повідомляє прес-служба ЛМР.

Як зазначається, співробітник центру вводить назву потрібної послуги та суму платежу, а реквізити проставляються автоматично. На підтвердження оплати клієнт отримує чек. Незабаром таку ініціативу реалізують і в інших містах України.

Наразі терміналами банку оснащено робочі місця співробітників офісів ЦНАПу на вул. К. Левицького, 67, пр. Червоної Калини 72а, вул. М. Хвильового, 14а.

"Комфорт та зручність – важливі складові якісного сервісу. Тепер щоб оплатити послугу, не потрібно шукати банкомат чи відділення банку: реєстрація заяви, перегляд комплектності документів і оплата всіх обов’язкових платежів відбувається на місці безпосередньо адміністратором. Мешканці, які користуються банківськими картками, приємно здивовані. Це дуже мотивує. Наступними кроками буде автоматичне формування заяв, щоб наші клієнти не витрачали час на заповнення бланків вручну та оплата послуг он-лайн" – зазначає керівник Центру надання адміністративних послуг у Львові Валентина Бартошик.

"Підтримка ініціатив, які полегшують життя людей, для Ощадбанку є принциповою. Реалізація проекту для львівського ЦНАПу щодо можливості оплати адмінпослуг на місці однозначно спрощує життя громадян та суттєво економить їхній час, який вони раніше витрачали на пошук банківської установи для здійснення платежу", – розповідає заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

У ЦНАПі львів’яни та мешканці області можуть користуватись послугами різних державних структур, зокрема отримувати відомості з державного земельного кадастру, сплачувати адміністративні збори за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, відповідних змін даних про фізичних та юридичних осіб та ін.

Читайте ще новини Львова:

Стало відомо, коли у Львові почнуть пресувати сміття 

Які заводи іноземці планують збудувати під Львовом

У Львові на міських маршрутах курсують нові електронівські автобуси

 

 

  

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах