Львів’ян попередили про перебої зі зв’язком  Київстар : коли саме

Львів’ян попередили про перебої зі зв’язком "Київстар": коли саме

У Львові абонентів "Київстару" попереджають про можливі перебої під час користування мобільного інтернету та мобільного зв’язку. СМС-повідмолення з таким змістом почали надходити користувачам "Київстару", передає Львівський портал.

Як повідомляють у прес-службі "Київстару", такі негаразди будуть пов’язані із встановленням нового обладнання на станціях.

"Починаючи з 8 серпня 2016 року технічні служби "Київстар" розпочнуть роботи із встановлення на базових станціях  у Львові та передмісті нового високотехнологічного обладнання…Про початок робіт у кожному районі компанія завчасно попередить абонентів, розмістивши інформацію на офіційному сайті компанії, а також за допомогою SMS. Для зручності наших абонентів роботи будуть проводитися у години мінімального навантаження на мережу та виключно у світлий час доби з міркувань безпеки. У разі необхідності виклику служб екстреної допомоги, а саме 101, 102, 103 та 104, абоненти "Київстар" зможуть дзвонити на єдиний номер екстреного виклику – 112", – йдеться у повідомленні.

Читайте ще новини Львова

У центрі Львова двоє злочинців з ножем напали на жінку

Закордонні та українські паспорти можна буде оформити в ЦНАПах: коли саме

Шахтарі перекрили трасу Львів - Рава-Руська