У зв язку зі спробами теракту львівська залізниця зробила оголошення

У зв'язку зі спробами теракту львівська залізниця зробила оголошення

Фото взято з сайту q-room.com

У зв’язку з повідомленнями СБУ щодо попередження терактів, у Львівській залізниці повідомляють, що усі вокзали та станції магістралі працюють у штатному режимі, продаж квитків здійснюється в усіх касах, розклад руху поїздів не порушено.

 Разом з тим, Львівська магістраль звертається до усіх пасажирів з проханням бути пильними на об’єктах залізничної інфраструктури, у разі виявлення будь-яких підозрілих осіб, предметів чи речей відразу звертатися до працівників залізниці чи правоохоронців.

"Ми співпрацюємо з усіма причетними службами та органами, за потреби надаємо всебічну допомогу у проведенні оперативних та слідчих дій", - інформують у прес-службі.

Нагадаємо, 8 серпня, терористи намагалися підірвати Львівську залізницю у трьох місцях. Служба безпеки України на Львівщині  затримала членів терористичної групи, які планували одночасно підірвати залізничні колії у трьох різних напрямках від обласного центру.  Одного з терористів затримали під час закладання вибухівки на мосту біля села Дубляни Львівської області.

Після затримання, працівники СБУ провели обшук. У підозрюваних вилучили вогнепальну зброю, вибухівку та комплектуючі для її виготовлення.

Читайте ще новини Львова

Вбивцю затримано: поліція шукає тіло Тараса Познякова у Києво-Святошинському районі

Львів’янину на замітку: "швидку" частково замінить call-центр для консультацій з лікарями

Як виглядатиме оновлений громадський простор на вулиці Японській (візуалізація)