День державного прапора (програма заходів)

День державного прапора (програма заходів)

фото з сайту www.city.kherson.ua

23 серпня, у День державного прапора України, у Львові відбудеться низка офіційних заходів. Пропонуємо програму урочистих подій.

23 серпня пройде урочиста церемонія підняття Державного прапора України. Також у цей день (як і 24 серпня, на День Незалежності) відбудеться вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні і учасників АТО.

О 9.00 годині розпочнеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України біля будівлі Львівської обласної ради та обласної державної адміністрації (вул. Винниченка, 18). У зв’язку з цим орієнтовно до 10.00 години на цій вулиці рух буде обмежений.

З нагоди вшанування світлої пам`яті новітніх Героїв України на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбудеться підняття Державного прапора, екуменічна панахида та урочисте покладання квітів. Також цього дня біля Меморіалу воїнам Української Галицької Армії проведуть поминальне віче. Львів’ян та гостей міста запрошують долучитися до заходів. Підняття прапору на Личаківському цвинтарі розпочнеться о 12.00 годині.

Читайте ще новини Львова:

Як у Львові будуть відзначати День незалежності 2016

День Незалежності у Львові що буде цікавого

Незалежний джаз в День Незалежності