У Львові чиновниця міськради вибачилась перед учнями за виступ російською (відео)

У Львові чиновниця міськради вибачилась перед учнями за виступ російською (відео)

фото з сайту zaxid.net

Олександра Сладкова попросила пробачення у тих, кого образив її виступ російською мовою на шкільній лінійці

Начальник відділу урбаністики ЛКП "Інститут просторового розвитку" Олександра Сладкова, яка донедавна очолювала управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури Львівської міськради, назвала "емоційною помилкою" свій виступ російською мовою перед школярами львівської школи №45 на урочистій лінійці з нагоди початку навчального року.

"На лінійці, яка проводилася російською мовою, перед своїми вчителями та російськомовними дітьми я виступила російською, можливо, автоматично, можливо, в першу чергу, вважаючи себе випускницею цієї школи, – написала, зокрема, Олександра Сладкова у Facebook, коментуючи відео зі своїм виступом, яке уже опублікували в мережі. – Прошу вибачення у тих, чиї почуття я сьогодні образила. Якби я могла повернути час назад, я певно говорила б українською".

Львівська школа №45 є однією з п’яти львівських шкіл, де навчальний процес ведеться російською мовою. Окрім того, у Львові працюють дві загальноосвітні держдавні школи з польською мовою навчання.

У LinkedIn-профілі Олександри Сладкової зазначено, що окрім української та російської, вона володіє англійською, німецькою, польською та норвезькою мовами.

Читайте ще новини Львова:

Танці з прапором та першачки у вишиванках: як відзначили День знань у Львові (фото, відео) 

У львівських школах "жнива": з батьків збирають гроші

Якими були школи Львова у радянські часи: раритетні фото