До кінця року у львівських садочках відкриють 58 додаткових груп

фото з сайту pogliad.ua

фото з сайту pogliad.ua

Події
07 вересня 2016 15:16

Цього місяця відкриють 2 дошкільні групи у НВК "Школа-садок І-ІІІ ст. №38". А до кінця 2016 року заплановано відкрити 58 додаткових груп для дітей дошкільного віку, що дозволить забезпечити дошкільною освітою ще понад 1,5 тис дітей, інформує прес-служба ЛМР.

"Одним з пріоритетів програми "Львів 2020" було питання стовідсоткового забезпечення дітей місцями в дошкільних установах. Якщо брати цей рік, то більше 1,5 тис дітей цього року додатково підуть в садочки. Це є групи, які відкриває місто, і 10 груп, які будуть відкриті у приватній формі власності. Наступного року ми передбачаємо ще більше тисячі додаткових місць. Передбачаю, що на 2018 рік ми маємо вийти з стовідсотковим завантаженням наших садочків і не має бути проблеми щодо вільних місць.

У цьому приміщенні колись була майстерня, ми вирішили майстерню перемістити у приміщення школи, бо там є така можливість. Тут відкрили 2 групи, орієнтовно 45 дітей з 15 вересня зможуть сюди приходити. Є ряд зауважень, на що звернули увагу – ліжечка треба доопрацювати з точки зору безпеки і облаштування самої території, щоб дітки мали де бавитись, але працівники знають, що і як зробити.

Також у школі зараз роблять роботи у спортивному залі. Взагалі, інвестиція в цю школу разом орієнтовно більше 1,8 млн грн. Всі школи відкрились, всі нормально працюють, але у багатьох ще роботи тривають, де спортивні зали, де басейни", – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте ще новини Львова:

У Львові можна записати дитину відразу у три дитсадки

Коли та які довідки потрібно приносити у дитсадки у Львові 

Учнів молодших класів звільнять від зубріння 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах