На Площі Ринок розгорнули "майдан"(фото)

фото з сайту portal.lviv.ua

фото з сайту portal.lviv.ua

Події
15 вересня 2016 12:02

У Львові навпроти міської ратуші розгорнувся "майдан" проти міської влади. На мітинг вийшли бійці АТО, перевізники та жителі Грибович, Дублян і Малехова. Люди розкинули справжній табір і настроєні діяти радикально, повідомляє Львівський портал із місця події.

5

Так жителі сіл Малехів і Грибовичі та міста Дубляни вимагають сесію міськради Львова погодитися із рішеннями сільськийх та міської рад цих населених пунктів і закрити назавжди Грибовицький сміттєвий полігон.

4

"Ми тут зібралися, бо хочемо, щоб сесія Львівської міської ради закрила своїм рішенням Грибовицьке сміттєзвалище. Тут зібралася громада, члени ініціативної групи, яка була створена з громад Малехова, Грибович і міста Дублян. Ми висунули свої вимоги для того, щоб закрити сміттєзвалище, оприлюднити на сайті ЛМР проект рекультивації, провести громадські обговорення цього проекту і нарешті  почати проект рекультивації, що мав стартувати у 2014 році…", – розповів депутат міської ради Дублян Ігор Іванюк.

6

Бійці АТО зібралися під стінами Ратуші з вимогою виділити їм землі у межах міста. Вони зазначають, що заяви про те, що у Львові немає вільної землі- відмовки.

3

"У нас у Львові є проблема – це єдине місто в Україні, яке не виділило жодної земельної ділянки учасникам АТО. Єдина –це під будівництво на Під Голоском, але вона непридатна, там є кооперативи…Сьогодні ми прийшли масово донести це питання і висунули вимоги, щоб негайно  були вжиті заходи для початку видачі землі учасникам АТО", –  розповів начальник штабу цивільного корпусу "Азов Львівщини" Святослав Сірий.

2

1

Водночас перевізники вимагають:

  1. Зняти з водія функцію кондуктора;
  2. Створити безпеку руху;
  3. Підвищити якість перевезень і комфорт;
  4. Ввести єдиний пільговий тариф;
  5. Навести лад із транспортними перевезеннями.

Зазначимо, що мирна акція, за словами пікетувальників, буде тривати два тижні. Якщо вимоги мітингувальників не почнуть виконувати, вони обіцяють перейти до радикальніших дій.

Львівська міська рада зверталася раніше до сільської ради Малехова з проханням виділити 6 га землі для стабілізації полігону. Мешканці ж побоюються, що на цій території може вирости новий смітник. Щоби вгамувати пікетувальників, на львівському сміттєзвалищі припинили роботи по підготовці до стабілізації. Ввечері пікетувальники розблокували дорогу. 

Згодом мешканці Малехова заявили, що не дозволять підпирати сміття сміттям.  Натомість міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що полігон не рекультивують без львівського сміття.

Читайте ще новини Львова:

Дніпро і Миколаїв відмовилися приймати львівське сміття 

Де у Львові не вивозять сміття: перелік вулиць 

Чи подорожчає вивіз сміття у Львові

 

 

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах