Львів'янину на замітку: змінено умови надання "теплих" кредитів (інфографіка)

фото з сайту ecotown.com.ua

фото з сайту ecotown.com.ua

Події
20 вересня 2016 12:21

Кабінет Міністрів України прийняв нововведення до програми "теплого" кредитування.

На офіційному сайті Кабінету Міністрів України опублікували  зміни до чинної програми "Теплі кредити", які були прийняті ще 27 липня (постанова Уряду № 589). Зміни стосуються лише розміру відсотків суми кредиту, який відшкодовується державою для фізичних осіб, незалежно від отримання ними субсидії, – пише EcoTown.

Відповідно до нововведень, фізичні особи зможуть брати кредити на енергозберігаючі заходи та матеріали з відшкодуванням державою суми кредиту у розмірі 35 % (але не більше, аніж 12 тисяч гривень за одним кредитним договором), замість 30% (не більше, аніж 14 тисяч гривень за одним кредитним договором), незалежно від того, чи отримують такі фізичні особи субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, чи ні.

Додамо, раніше діяла норма, що відшкодування для фізичних осіб, які отримують субсидію, становить 70 % від суми кредиту. Якщо ж "теплий кредит" буде брати ОСББ, власники квартир, які отримують субсидію, мають право на відшкодування державою 70 % суми кредиту (але не більше, аніж 14 тисяч гривень в розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку за одним кредитним договором).

Львів'янину на замітку: змінено умови надання "теплих" кредитів (інфографіка) фото

Львів'янину на замітку: змінено умови надання "теплих" кредитів (інфографіка) фото 1

Кредитні зобов’язання, які були взяті позичальниками до набрання чинності змін до постанов, будуть виплачуватися згідно з Порядком, що діяв на час отримання кредиту.

Читайте ще новини Львова:

Будь в курсі: тарифи на тепло підняли вдвічі

Львів'янину на замітку: тарифи на тепло зростуть вдвічі

На воду і тепло знову підняли ціни 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах