Дитячу лікарню обладнали японською технікою (фоторепортаж)

Дитячу лікарню обладнали японською технікою (фоторепортаж)

Відділення хірургії львівської міської дитячої лікарні обладнали надсучасним японським відео-ендоскопом і палатою інтенсивного спостереження, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Євген Кравс. З новим обладнанням, на якому вже обслідували перших тридцять пацієнтів відділення міського Голову Львова Андрія Садового та журналістів ознайомили фахівці лікарні. Щоб надавати якіснішу медичну допомогу дітям, цього річ для відділення лікарні за кошти міста придбано надсучасне відео-ендоскопічне обладнання з гастро- та колоноскопом аналогів якого немає на Західній Україні.

Начальник управління охорони здоров'я львівської міськради Володимир Зуб зазначив, що за кошти бюджету розвитку міста цьогоріч у лікарні провели ремонтні роботи на суму 1 млн. 900 тисяч гривень. Усього за 2016-2016 роки для міської дитячої клінічної лікарні закупили обладнання на суму понад 10 млн. гривень.

За словами головного лікаря Дмитра Квіта палата інтенсивного спостереження повністю обладнана системою персонального моніторингу із можливістю цілодобового відстеження життєвих функцій пацієнта, кожен з яких контролює дихання, тиск, пульс, температуру тіла , ЕКГ та оксегинацію організму. Моніторинг проводиться як біля самого ліжка дитини, так і дистанційно. Вартість такої палати – понад 300 тис. грн.

 

Всі світлини Євгена Кравса

Читайте ще новини Львова:

У львівському ОХМАТДИТІ для дітей відкрили кімнату відпочинку (відео) 

Львів'янин облаштував підпільну друкарню на території лікарні (фото)

У Львові відкриють перший в Україні Банк грудного молока