Львів'янину на замітку: як зареєструвати ввезений з-за кордону автомобіль

фото з сайту  promin.cv.ua

фото з сайту promin.cv.ua

Події
07 жовтня 2016 17:51

У регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області розповіли про процедуру реєстрації автомобілів, які ввозять з-за кордону за новими акцизними ставками. Про цеЛьвівському порталу повідомили у прес-службі центру.

Щоб зареєструвати автомобіль ввезений з-за кордону власнику необхідно звернутись до будь-якого територіального сервісного центру МВС із відповідним пакетом документів.

Необхідні документи:

Закордонне свідоцтво про реєстрацію автомобілю (Бріф);

Посвідчення митниці;

Вантажно-митну декларацію;

Сертифікат відповідності;

Документ, що засвідчує особу;

Особова картка платника податків (ІПН);

Акт експертного огляду;

Квитанції про оплату пенсійного збору та послуг сервісного центру МВС.

Посвідчення митниці та вантажно-митну декларацію оформляють безпосередньо на митниці. А от сертифікат відповідності для автомобіля видається в органах, які займаються сертифікацією. У Львові, такі установи знаходяться за адресами: вул. Князя Романа, 38 та вул. Кривоноса, 6.

У територіальному сервісному центрі необхідно пройти експертний огляд транспортного засобу, сплатити обов’язкові платежі та збір до пенсійного фонду, який складає 3-5 % в залежності від вартості автомобіля. Після цього можна звертатись до адміністраторів сервісного центру МВС для реєстрації авто.

"З початку серпня, відколи набули чинності знижені акцизні ставки на автомобілі ввезені з-за кордону, у Львівські області вже зареєстровано 652 таких автівки" – розповідають у регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області.

Нагадаємо, що скористатись зниженими акцизними ставками можна лише у випадку, якщо автомобіль відповідає стандарту ЄВРО 5, а також виготовлений після 2010 року.

Такий автомобіль заборонено продавати впродовж 1 року з моменту реєстрації, про що ставиться відмітка у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

Читайте ще новини  Львова:

У Львові через зйомки серіалу "Слуга народу 2" перекрили вулицю

На Львівщині виявили 300 нелегальних перевізників

"Немає вільних машин": чи реально викликати таксі у Львові під час сильного дощу

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах