Львівські школи, лікарні і дитсадки вже з теплом: куди телефонувати, якщо батареї холодні

Львівські школи, лікарні і дитсадки вже з теплом: куди телефонувати, якщо батареї холодні

фото з сайту vagitnist-tyzhden.pp.ua

У Львові від сьогодні, 10 вересня, лікарні, школи та садочки, що звернулись до комунальників, почали отримувати теплопостачання, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛМКП "Львівтеплоенерго", усі бюджетні установи – школи, садочки, лікарні, які надіслали листи-звернення про відновлення теплопостачання, отримують тепло.

"Як і кожного року, ми відновлюємо подачу опалення до лікарень, садочків, шкіл на основі їхніх листів-звернень. Якщо бюджетна установа має акт готовності і надіслала звернення – жодної затримки нема. Це вже кількарічна практика. Тому, незалежно є розпорядження чи ні, ми відновлюємо подачу тепла до бюджетних установ, якщо в них є така потреба. У своїх листах бюджетні установи вказували дату, коли відновити тепло. Більшість з них просили відновити подачу опалення з 10 жовтня – від сьогодні", – розповідають тепловики.

Так, якщо у садочку чи школі вашої дитини немає опалення, то варто дізнатись, чи надіслав заклад звернення. Якщо так – то треба телефонувати до "Львівтеплоенерго" за поясненнями.

Водночас, як йдеться у розпорядженні міського голови за 10 жовтня, керівників освітніх закладів про це рішення мали би попередити чиновники департаменту гуманітарної політики.

Минулого тижня львівські депутати просили міського голову Львова увімкнути опалення у школах, дитсадках та лікарнях міста. У деякі лікарні міста тепло почало надходити 5 жовтня. 

Від завтра, 11 вересня, у Львовістартує опалювальний сезон. У Львівській області опалювальний сезон стартує традиційно -15 вересня.

Нагадаємо, ЛМКП "Львівтеплоенерго" у новому опалювальному сезоні 2016-2017 р здійснюватиме подачу опалення до 1627 ж\б, обслуговуватиме 195 закладів освіти та 51 установу охорони здоров’я.

Читайте ще новини Львова:

Яка погода буде у Львові на цьому тижні

Стало відомо, коли у Львові стартує опалювальний сезон

Через погіршення погоди у Львові почався спалах ГРВІ