Що потрібно змінити: ТОП проблем львівських пологових будинків

фото з сайту kiev.vgorode.ua

фото з сайту kiev.vgorode.ua

Події
25 жовтня 2016 18:00

Львів’янки, які мали досвід народження та перебування у пологових будинках Львова, виділили 13 найпоширеніших проблем цих медичних закладів, інформує Tvoemisto.tv .

24 жовтня у Львові відбулася зустріч, на якій обговорювали проблеми, що існують у львівських пологових будинках та можливі шляхи їх вирішення.

Наталія Міхнова, львів’янка та молода мама, розповіла про нещодавно проведене опитування, в рамках якого львів’янки поділилися досвідом перебування у пологових будинках Львова. "В обговоренні взяло участь 500 жінок, усі коментарі було опрацьовано та виведено 13 найпоширеніших проблем, з якими зіштовхуються пацієнти львівських пологових будинків", – наголошує Наталія Міхнова.

Що потрібно змінити: ТОП проблем львівських пологових будинків фото

"Ми розробили план дій щодо кожного з пунктів і зрозуміли, що для виконання деяких з них не потрібно багато коштів, – зазаначає Наталія Міхнова. – До прикладу, що стосується хамства медичних працівників, то достатньо видати наказ, у якому буде вказано, що за факти хамства, інформація про які надійде на гарячу лінію, або у вигляді письмової скарги, буде автоматична догана і змусити підписатися під цим наказом кожного медичного працівника.  Аналогічно можна вирішити проблему лактації та обов’язкового двогодинного "теплового ланцюжка".

Що потрібно змінити: ТОП проблем львівських пологових будинків фото 1

Наталія Міхнова, фото Богдана Ємця

Ірина Микитчак, в.о. керівника департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, подякувала за опитування, аналіз результатів, реальні пропозиції та попросила передати їх їй особисто для детальнішого ознайомлення та опрацювання на засіданні з акушерами-гінекологами.

"Над цими пунктами варто задуматись і нам потрібно спільно працювати над їх вирішеннями. Але також слід розуміти, що жоден підпис чи догана не заставить лікаря робити те, що він має робити за сумлінням", – додала Ірина Микитчак.

Що потрібно змінити: ТОП проблем львівських пологових будинків фото 2

Ірина Микитчак, фото Богдана Ємця

Також чиновниця наголосила, що  не потрібно категорично перекреслювати багаторічну роботу пологових будинків і казати, що абсолютно всі пункти не виконуються, зокрема мова йде про "тепловий ланцюжок", якого, за словами Ірини Микитчак, дотримуються у пологових будинках Львова. Цю думку підтримує Людмила Шекета, головний лікар Міського комунального клінічного пологового будинку №1 та львів’янка Уляна Пак, що народжувала у Львові.

Дивись ще:

Скільки насправді коштують "безкоштовні" пологи у Львові 

Пологові будинки Львова: скільки коштують пологи

У пологовому будинку Львова померла внучка відомого воротаря Карпат 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах