Що зроблено і коли відкриють: як ремонтують міст на Городоцькій

фото з сайту Tvoemisto.tv

фото з сайту Tvoemisto.tv

Події
01 листопада 2016 09:26

Tvoemisto.tv дізнавалось, яка ситуація на місці реконструкції зараз та коли планують завершити роботи.

фото із сторінки ГО

ФОТО ІЗ СТОРІНКИ ГО "ЗРУЧНЕ МІСТО" У FACEBOOK

За словами Зиновія Даца, керівника із підрядних робіт ТзОВ "Західтрансбуд", у листопаді реконструкцію мосту планують завершити. (Раніше анонсували, що відкриють 20-го листопада). "Половину моста вже зробили. У другій половині вже підсилено проміжні опори та одну берегову опору, залишилося підсилити ще одну. Також демонтовано дві старі балки,  ще одну маємо демонтувати, після чого встановити нові", – розповів у коментарі  Зиновій Дац.

Тим часом мешканці міста скаржаться на незручний перехід вздовж периметру аварійно-відновлювальних робіт. "Плитку нарізують не в шатрі (щоб пил не розлітався по всій вулиці) і без респіратора. Тимчасових пандусів і обходів для пішоходів нема: всі йдуть по болоті, а поруч працює великогабаритна будівельна техніка. Робітники працюють без касок", – скаржаться львів'яни в соцмережах.

Що зроблено і коли відкриють: як ремонтують міст на Городоцькій фото

фото зі сторінки ГО "Зручне місто" у Facebook, на якому робітник працює без каски

"Прохід в місці аварійно-відновлювальних робіт справді обмежений, особливо для велосипедистів, але ми намагаємося пропустити пішоходів, наскільки це можливо. Спершу було заплановано повністю перекрити рух у місці робіт. Але задля уникнення небезпеки, що люди почнуть ходити по коліях, ми намагаємося їх пропускати через будівельний майданчик з мінімальним ризиком для пішоходів. Ці переходи обгороджені сигнальною сіткою", – розповів Зиновій Дац.

З думкою, що на місці аварійно-відновлювальних робіт нехтують правилами техніки безпеки Зиновій Дац не погодився: "Можливо, були такі поодинокі випадки, але ми намагаємося забезпечити безпечні умови праці для робітників".

Зазначимо, вартість будівельних робіт за договором становить 20 млн. 800 тис. 977 грн.

Додамо, в результаті ремонтних робіт проїзну частину дороги розширюють до 4-х смуг на вулиці Городоцькій на ділянці від Хлібзаводу до вулиці Сяйво. Попередньо міст планували відремонтувати  до 1 жовтня цього року. 

Дивись ще:

Аварійний міст на Городоцькій у Львові закривають на ремонт:деталі 

Міст на вул. Городоцькій у Львові обіцяють відкрити у листопаді 

Міст на вулиці Городоцькій розширюють до чотирьох смуг

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах