Бережись: у Львові на перехожих чатують бурульки та снігові "лавини"

фото: facebook.com

фото: facebook.com

Події
14 листопада 2016 12:16

Сніг у Львові почав падати два дні тому, а містяни уже починають скаржитись на небезпечні бурульки та снігові "лавини", які нависають з дахів, повідомляють мешканці міста у Facebook.2

 "Бурулькова" небезпека реально існує на вулицях Городоцькій, Данилишина, Матейка та центральних вулицях міста.

"Льодяні брили прямо над пішохідним переходом та вздовж тротуару. Будьте обережні, бо вони починають обвалюватись", – повідомляють очевидці.

1

 Правила безпеки під час "бурулькових" загроз від рятувальників:

Уважними слід бути під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу, розповідають рятувальники.

Загрозливою є ситуація поблизу під’їздів багатоповерхових будинків та при вході до торговельного майданчика. Вірогідність травмування в цих місцях є найвищою.

Ні в якому разі не можна заходити за спеціальні огорожі, якими огороджені небезпечні місця.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

По можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста, вважають рятувальники.

Також потрібно бути обережним, йдучи повз будинки в період танення снігу, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки. Проходячи ці місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

А керівникам організацій та установ повинні подбати, аби на дахах їх будівель не утворювалися бурульки і льодові нарости, очищати дахи від снігу. Якщо позбавитися від бурульок неможливо – обмежте доступ людей до небезпечних ділянок, радять рятувальники.

Дивись ще:

Не мерзни на зупинці: яких львівських маршруток сьогодні не буде

Новий сервіс: у Львові створили онлайн-мапу для перевірки прибирання снігу

Завалило: за добу у Львові випало майже 100% місячної норми опадів

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах