Будь в курсі: видавати ID-паспорти почали у ЦНАПах Львова

Новина - Події - Будь в курсі: видавати ID-паспорти почали у ЦНАПах Львова

Новина - Події - Будь в курсі: видавати ID-паспорти почали у ЦНАПах Львова

Події
05 сiчня 2017 17:56

Сьогодні, 5 січня, у Центрах надання адміністративних послуг міста Львова після спеціально проведених навчань розпочинають надавати послугу з оформлення та видачі паспортів у формі ID-картки громадянина України, а також для виїзду за кордон. Усі документи оформляють одразу у Центрі.

Як розповіла директор  департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик, у кожному Центрі надання адміністративних послуг  облаштоване одне робоче місце, яке дозволяє надавати відвідувачам таку послугу, проте згодом, оцінивши затребуваність послуги, за потреби збільшать робочі місця, щоб уникати черг і максимально забезпечити  потреби відвідувачів.

"Поки що є одна робоча станція, можна приходити в Центр, отримувати інформацію, оплатити послугу, замовити, якщо потрібно, необхідні додаткові документи (оформлення довідки чи місця проживання тощо), також скористатись сервісом попереднього запису на прийом. Побачимо затребуваність цієї послуги, усі технічні моменти, і на цей рік плануємо закупівлю також додаткових робочих станцій для того, щоб у повній мірі задовольнити бажання відвідувачів у наданні даної послуги. Спільно з працівниками Міграційної служби України пройшли відповідне навчання і тепер починаємо цю роботу. 

Всі документи оформляються одразу на місці, одразу відбувається фотографування. Обладнання сучасне, закуплене згідно вимог Міграційної служби України, є зв’язок з демографічним реєстром, тобто усі необхідні дані ми передбачили і належним чином облаштували, щоб послуга була належної якості. Запрошуємо львів’ян скористатися даною послугою", - розповіла директор  департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Перелік документів і розмір оплати за дану послугу буде повідомлено згодом на сторінці Центру надання адміністративних послуг Львова за посиланням

Дивись ще: 

Мандруємо до Карпат: зі Львова до Ворохти можна буде доїхати без пересадок

Як працює онлайн-реєстрація в дитсадки Львова: 5 актуальних питань

Невідомий Львів: як галичани відзначали Новий рік сто років тому

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах