Дізнайся: куди у Львові здати лампи і батарейки у лютому

Дізнайся: куди у Львові здати лампи і батарейки у лютому

У місті триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок на базі двох пересувних еко-бусів та 95 контейнерів для елементів живлення. Пропонуємо перелік локацій і графік стоянок у лютому 2017-го року.

Крім того, у різних районах Львова на постійній основі працюють пункти збору батарейок. З повним переліком можна ознайомитися ТУТ.

Додамо, упродовж кількох років у місті діють два екобуси, які збирають на утилізацію відпрацьовані люмінесцентні лампи та батарейки. Однак захист довкілля дається львів'янам нелегко: у соцмережах містяни коментують, що графік зупинок бусів незручний, локації не зовсім логічні, а буває, що екобус не приїжджає взагалі.

У чому причина та що із цим робити, раніше прокоментував для Tvoemisto.tv очільник управління екології та благоустрою міськради Андрій Галушка. Щоб уникнути подібних непорозумінь у майбутньому, він порадив мешканцям, які чекають на екобус або не можуть його знайти, телефонувати за номером 032-297-59-82 та уточнювати інформацію, яка їх цікавить. Окрім того, планують збільшити перелік локацій, де зупинятиметься еко-бус, а також підібрати більш зручний для львів'ян графік.

Дивись ще: 

Готуй ковзани: яка погода буде у Львові на вихідних

На гарячому: на Львівщині помічника нардепа схопили на хабарі

Є постраждалі: під Львовом автобус протаранив вантажівку