Личаківську закривають на ремонт: як поїдуть трамваї

Новина - Події - Личаківську закривають на ремонт: як поїдуть трамваї

Новина - Події - Личаківську закривають на ремонт: як поїдуть трамваї

Події
28 лютого 2017 12:14

За сприятливих погодних умов із середини березня планують закрити на ремонт першу ділянку вулиці Личаківської – від вулиці Пасічної до вулиці Мечникова. Планують проводити капітальні ремонтні роботи, прокладати нову трамвайну колію. Про це повідомив директор ЛКП "Львівавтодор" Олег Береза.

Відтак, будуть змінені графіки руху трамвайних маршрутів №10, 2 та 7. Також розглядається можливість курсування альтернативних автобусних маршрутів.

Керівник служби диспетчеризації ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Забавський розповів, що після закриття ділянки трамвай №10 не буде курсувати, а трамваї №2 та №7 курсуватимуть на зміненим маршрутом.

Трамвай №2 їздитиме за новою схемою руху: чотири трамваї курсуватимуть за маршрутом: вул. Коновальця – Головна пошта – Центр – вул. Коновальця, а інші чотири – у протилежному напрямку: вул. Коновальця –– вул. І. Франка – Центр – вул. Дорошенка – вул. Коновальця.

Кінцевою зупинкою трамвая №7 буде аквапарк. Отож, трамвай курсуватиме за маршрутом: вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. І. Франка – вул. Сахарова – Аквапарк.

"Найближчим часом відбудеться зустріч з представниками студентського містечка, де ми обговорюватимемо питання щодо альтернативних автобусів на час ремонту перехрестя Личаківської – Мечникова для доїзду студентів на навчання", – зазначив начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир.

Дивись ще: 

Добра новина: у Львові відремонтують Двірцеву площу

Дізнайся: куди продовжили маршрут швидкісного потяга "Чернівці–Львів"

Сакура, вино та повітряні кулі: ТОП фестивалів весни-2017 на Західній Україні

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах