Вирішено: біля ЛНУ Франка з'явиться підземний паркінг

Новина - Події - Вирішено: біля ЛНУ Франка з'явиться підземний паркінг

Новина - Події - Вирішено: біля ЛНУ Франка з'явиться підземний паркінг

Події
02 березня 2017 14:24

Сьогодні, 2 березня, депутати Львівської міської ради затвердили інвестиційний проект "Реконструкція площі перед головним корпусом ЛНУ ім.І.Франка з будівництвом підземного майданчика для паркування, а також умови проведення конкурсу з вибору інвестора. Про це з сесійної зали передає кореспондент Львівського порталу.

"Цією ухвалою ми запускаємо процес підготовки до інвестиційного конкурсу. Наша мета – залучити приватного інвестора для будівництва підземного паркінгу з подальшим облаштуванням площі перед університетом. За попередніми розрахунками, цей паркінг може мати два підземні рівні і містити близько 350 паркомісць", – пояснила начальник управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку, заступник директора департаменту Ольга Сивак.

Водночас, як додав міський голова Львова Андрій Садовий, в Франковому виші просто благають про облаштування цієї площі і очищення цієї території від авто:

"Університет благає про площу чисту від машин, щоб там могли відпочивати студенти і це був дійсно потужний громадський простір. Тому що нині виходиш з головного корпусу і перед тобою відразу купа машин. Задача – це прибрати…".

Дивись ще: 

Покращення: на проспекті Свободи міняють тротуарну плитку

Будь в курсі: де у Львові сьогодні немає світла та коли включать

Реконструкція Двірцевої: нові дороги та підземний паркінг

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах